Vedoucí

Venangovský vedoucovský tým tvoří jedenáct nadšenců, kteří se ve svém volném čase věnují dětem a připravují a plánují všechny výlety a tábory.
vedouci
Veteráni  – Jirka, Luk, Podpora
Borci  – Pavel, Činčila
Trpaslíci  – Michal, Kiki, Ema
Zdravotník  – Kid
Zázemí, kuchyně  – Ondra

Jirka Berdich BéďaJirka BerdichMaršál (1995), zakládající člen VENANGA, hlavas (hlavní vedoucí) tábora a vedoucí Veteránů. Jeho originální nápady a postřehy jsou nosnou myšlenkou celotáborových her, které tvoří jedinečnou atmosféru VENANGA. Hraje na kytaru.
Pavel Bezpalec PaflykPavel Bezpalec(Maršál 1997), zakládající člen VENANGA; vedoucí Borců. Stará se o chod VENANGA, a to jak po administrativní, tak po organizační i technické stránce. Je hlavní kytaristou tábora a jeho hudební vystoupení dokreslují jedinečnou atmosféru u táboráků.
Podpora Podpora (Podpi) – Eva Sazimová(Šerif 2015), jako jedna z mála není odchovancem VENANGA. K týmu vedoucích se poprvé připojila jako pomoc (podpora) při stavbě tábora v roce 2009. Se svým univerzálním umem prošla všemi vedoucovskými funkcemi od praktikanta přes vedoucího až po zdravotníka. Hraje na kytaru a hezky zpívá.
MichalMáchalMichal Nečas(Maršál 2014), odchovanec, který prošel celým táborem od Trpaslíků přes Borce až do Veteránů. Několikrát dělal praktikanta, nyní je vedoucí Trpaslíků. Mezi dětmi je oblíbený pro svou dobrou náladu a trpělivost.

Kid KidJakub Vokatý(Maršál 2005), odchovanec, který jako praktikant postupně prošel všemi oddíly od Trpaslíků přes Borce k Veteránům, až se našel coby zdravotník (ranhojič).

 

 

 

Luk

LukLukáš Nováček(Šerif 2016), odchovanec, který po mnoha letech strávených mezi Veterány vstoupil do řad praktikantů. Nadšenec pro bojová umění, kterého v budoucnu budeme používat jako bodyguarda.


Kiki KikiKristýna Suldovská(Maršál 2017), odchovankyně. Benjamínek mezi praktikanty, která na tábor jezdí od roku 2008. Má důležitou funkci nástěnkářky a vytváří diplomy.
Emi EmiEma Traxmandlová(Maršál 2018), odchovankyně. Benjamínek mezi praktikanty, která na tábor jezdí od roku 2008. Nebojí se s dětmi položit do her a užít si společně tábor. Ráda si něco zabrnká na kytaru.

 

 

 

Lendulka

LendulkaLenka Fukačová(Maršál 2001), odchovankyně. Společně s Jirkou a Pavlem se jako jediná ze současných vedoucích účastnila (jako chovanec) tábora ještě na původním místě v Bradáčově. Od té doby postupně působila jako praktikant, vedoucí a zdravotník. V současné době je pověřena výrobou nových trpaslíků.

 

 

Božka – Ondra Žac – obohatil náš tým v roce 2017. Jeho královstvím je kuchyně, kde báječnBožkaě vaří a zajišťuji veškeré zásobování.

 

 

 

 

Činčila – Jirka Borecký(Šerif 2016), odchovanec. Praktikant u Borců.